Odstranění, odsátí tuku

2. 5. 2019

Nevíte si rady se svojí postavou? Nelíbí se vám, jak vypadají vaše boky, bříško či podbradek? Ať jste již nespokojeni s jakoukoliv partií na vašem těle, rozhodně nevěšte hlavu a obraťte se na nás. My vám nabízíme efektivní hubnutí za pomoci neinvazivní kavitace. Formování postavy a ztráta tukových zásob může být i zábava. Tato metoda je 100% účinná a odsátí tuku v dané oblasti je trvalé.

Výhody odstranění tuku v salonu Ty a linie?

  1. Pro odstranění tuku využíváme tzv. neinvazivní kavitace, která se též nazývá kavitací 3. generace. Tento typ zákroku je velmi šetrný a finální výsledek vás rozhodně potěší.
  2. Jedná se bezbolestné zeštíhlení, které je rychlé. Stačí pouhých 40 minut a vy budete domů odcházet štíhlejší o 2-4 cm. Po více návštěvách v našem salonu to však může být  i o 14 cm.
  3. Díky nejmodernější technologii je možná redukce tukových buněk ve vámi požadovaných oblastech.
  4. Podstoupení neinvazivní kavitace není omezeno věkovou skupinu ani pohlavím.
  5. Při odstranění tuku touto metodou nedochází k tvorbě jizev, pacient není hospitalizován a není potřeba žádná doba na zotavení.

Co znamená pojem neinvazivní odstranění tuku?

Zákrok je neinvazivní jelikož nevyžaduje operativní zásah do těla. Při odstranění tuku využíváme nejmodernější ultrazvukovou kavitační technologii. Tato metoda hubnutí spočívá ve funkci ultrazvukových vln, které rozpouštějí tukovou tkáň až do hloubky 1,5 cm. Ta je následně pomocí lymfatického systému vyloučena z těla.

Zhubněte v problémových partiích až o 14 cm po pouhých 6-10 ošetřeních.

Chcete si opět obléci ty krásné šaty, které jste nosila před pár lety a nyní visí ve skříni? Není nic jednoduššího než se obrátit na specialisty na hubnutí. Ti vám pomohou navrátit ztracené sebevědomí a postavu.

Objednejte se na odstranění tuku pomocí neinvazivní kavitace!