Salon TY a LINIE

Je salón, kde splní Váš sen o krásné postavě a silném sebevědomí bez náročných chirurgických zákroků a rizik nesoucí sebou operace. Každá z nás touží po štíhlé postavě a krásné jemné pleti bez dolíčků. Někdy, ale příroda není tak štědrá, jak bychom si představovaly a někdy ani trápení v posilovně a diety nemají ten požadovaný výsledek. Co pak dělat?

Kavitace a masáže Poděbrady

Studio Ty a linie Poděbrady vám nabízí kavitaci všech částí těla. Provádíme pouze bezpečné neinvazivní kavitace - u nás zhubnete naprosto bezbolestně a bez jizev. Přijďte si k nám odpočinout a přitom zničit zarputilé tukové buňky. Díky moderním přístrojům garantujeme okamžitý výsledek.

Velkou výhodou naší kavitace je trvalé odstranění tukových buněk. To znamená, že již nemůže dojít k jejich opětovnému nabytí na objemu. Viditelnou redukci obvodu tak poznáte již po jedné léčbě. Při ošetření se cíleně zaměříme na potřebnou partii, která vás trápí, a uděláme vše pro dokonalý vzhled.

Revoluční neinvazivní kavitace 3. generace využívá nejmodernější ultrazvukovou kavitační technologii. Ta díky své šetrnosti nepoškozuje okolní tkáně a není proto potřeba hospitalizace. Neinvazivní kavitace navíc nevyžaduje žádný náročnější pooperační režim a nevyřadí vás z každodenního života.

Není potřeba trápit se kvůli faldíkům, když víte, kam se obrátit. Jsme dostupní pro všechny z Poděbrad i z Prahy.

Přicházíme s nabídkou komplexních služeb v oboru neinvazní modelace těla: kavitační bezbolestná, zeštíhlující zábaly v lymfovenových nohavicích, masáže zaměřené na zeštíhlení a vytvarování postavy, masáže proti celulitidě a lymfatické ruční masáže. Náš odborný tým s vámi prokonzultuje vaše individuální požadavky, přání a potřeby a následně poradí, který program je pro Vás nejvhodnější. S využitím nejvyspělejší techniky a špičkové péče zajistíme nejlepší výsledky – zformování vaší postavy bez bolesti a bez následků.

Cílem naší práce je okamžitý viditelný výsledek a tím zajištění Vaší spokojenosti.

Masáže

Nabízíme kvalitní, relaxační masáže (čokoládovým,konopným,jalovcovým olejem a medem), silikonovými baňkami, podtlakovými baňkami přístroje CaVite prestige-proti vráskám a celulitidě. Dle dohody je možné přijet do Vašeho domu, jinak Nás najdete v Poděbradech v salonu Ty a linie. Pro více informací pište na email ales.rehak@seznam.cz, volejte na tel.: +420 736 658 223 nebo +420 604 374 103.