Neinvazivní kavitace

Zhubněte bezbolestně, rychle a bez jediné jizvy. Provádíme neinvazivní kavitaci pomocí moderní technologie. Používáme přístroj VACaVITE Prestige, který koncentruje energii a nasměruje ji do specifické zóny pacienty. Rozbije podkožní tukové buňky, ovšem kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň ponechá nezměněnou.

Neinvazivní ultrazvuková kavitace nabízí řešení všem, kteří na sebe nechtějí brát rizika klasické kavitace. Jedná se o zákrok bez jizev, bez hospitalizace a bez náročné časové rekonvalescence

Jaký je princip neinvazivní kavitace?

Ultrazvuk působí až do hloubky 1,5 cm pod kůži se naruší stěna tukových buněk. Díky tomu je pak obsah tukových buněk za pomoci lymfatického systému odbourán samotným tělem člověka. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné léčbě!

Kavitaci ultrazvukem provádíme za dostupné ceny. Přesvědčte se v našem ceníku.

Zmenšení obvodu ošetřované partie bývá zpravidla 1-14 cm. Při první návštěvě nejčastěji 2-4 cm. Váha se vám po prvním ošetření nijak nezmění.  Tuk se bude dostávat z těla ven až v následujících hodinách/dnech lymfatickým systémem, který by měl být proto stimulován dostatečným pohybem kosterních svalů.

Výsledek neinvazivní kavitace je trvalý.

Objednejte se na neinvazivní kavitaci!