Léčba celulitidy bez operace

3. 5. 2019

Trápí vás nevzhledná celulitida? Těšíte se na léto, ale bojíte se ukázat v nových plavkách? Kavitace ultrazvukem vás zbaví tohoto problému jednou provždy. Léčba celulitidy bez operace, bez hospitalizace, jizev či dlouhodobé rekonvalescence, to jsou jedny z nejsilnějších stránek revoluční neinvazivní kavitace.

Je vaším snem cítit se sexy?

  • mít vyšší sebevědomí,
  • krásnou postavu,
  • užívat si euforii spojenou s úbytkem váhy

Pouhých 40 minut stačí k tomu, aby se dostavil viditelný výsledek a vy byla o pár centimetrů užší.

Vyřešíme váš problém s pomocí přístroje VACaVITE prestige, díky němuž se zmenší obvod vaší problémové partie až o 1-14 cm. Avšak již po první návštěvě odcházíte od nás o 2-4 cm užší. Odstraňte nevzhlednou pomerančovou kůži jednou provždy a zároveň u nás nechte svá přebytečná kila.

Jak probíhá léčba celulitidy bez operace?

Při bezbolestné léčbě kavitace se využívá ultrazvukových vln, které odbourávají tukovou tkáň z daných partií až do hloubky 1,5 cm. Obsah buněk je vyloučen do metabolismu, jež ho pomocí lymfatického systému zpravuje a vyloučí z těla. Tato metoda je 100% účinná a zhubnutí je znát po prvním zákroku.

Pro dosažení nejlepších výsledků používáme moderní přístroj VACaVITE prestige.

Aby bylo hubnutí opravdu účinné a vám se již ztracená kila nenavrátila, doporučujeme podstoupit 4 - 6 ošetření. Optimální efekt však nastane po 6 - 10 sezeních, nejlépe v týdenních intervalech. Jak již bylo řešeno, tento typ bezbolestné léčby celulitidy je nenáročný na rekonvalescenci. Přijďte si k nám zhubnout a ještě tentýž den se můžete v klidu navrátit do vašeho pracovního procesu.

Objednejte se na léčbu celulitidy bez operace!