Kavitace

Hubnout se dá i bez drastických diet a namáhavého cvičení. Kavitace je nový typ bezbolestné kavitace, který dokáže zázraky. Za pomoci moderního přístroje je možné rychlé a efektivní modelování problematických partií našeho těla. A navíc pokud neztratíte na objemu, garantujeme vám vrácení poplatku za kavitační zákrok. A to už stojí za to, že?

Proč si vybrat právě metodu kavitace?

  • Při kavitaci 3. generace využíváme nejmodernější ultrazvukové kavitační technologie, díky níž je výsledný efekt na vaší postavě patrný už na první pohled.
  • Celý zákrok je pro každou z vás velmi příjemný.
  • Nevyžaduje chirurgický zásah do těla.
  • Dokonce není nutná ani hospitalizace.

Kavitaci byste neměli podstupovat častěji než 2x týdně. Také není vhodné ji kombinovat s jinými kůrami či lymfatickými masážemi. Avšak již po první proceduře se dostaví zmenšení o 2-4 cm.

Jak dlouho trvá jedna léčba?

Jedna léčba trvá zhruba 40 minut. Již po těchto pár minutách se dostavují trvalé a viditelné výsledky. Další léčby výsledný efekt prohloubí a zvýrazní.

Zhubněte v problémových partiích až o 14 cm po pouhých 6-10 ošetřeních.

Bezprostředně po kavitaci i v příštích dnech musíte vyvinout rozumnou fyzickou aktivitu např. cvičením pro podporu činnosti lymfatického systému. 8 hodin po kavitaci nesmíte jíst ostrá jídla, v následujících dnech musíte jíst jen lehká nekalorická jídla, která nezatěžují činnost jater. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu - až 3 litry tekutin denně.

Co získáte díky kavitaci?

  • vyšší sebevědomí
  • krásnou postavu
  • příjemný zážitek spojený s úbytkem váhy

Líbí se vám vidina štíhlejší postavy za 40 minut? Pak se objednejte ještě dnes. Přijďte k nám a nechte u nás tukové buňky. Čeká vás milý personál a moderní čisté prostředí.

Objednejte se na kavitační zákrok!