Kavitace ultrazvukem

Máte dost přebývajících tukových polštářů? Je na čase s tím něco provést. Ultrazvuková kavitace nabízí elegantní řešení, jak se zbavit tuků - bez jizev, bez hospitalizace a bez náročné časové rekonvalescence. Za pouhých 40 minut se dostaví výsledek a vy z našeho salonu odkráčíte o pár centimetrů užší. Zní vám to jako pohádka? Nikoliv, to je realita.

V čem spočívá kouzlo ultrazvukové kavitace?

Ultrazvuková bezbolestná kavitace využívá nejmodernější technologii. Díky ní je možné koncentrovanou energii nasměrovat do velmi specifické zóny pacienta, a tím rozbít podkožní tukové buňky. Tato metoda však nechává kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou.

Navíc nabízíme lákavé ceny od 800,- do 2000,- Kč, za jednu kavitaci ultrazvukem. Rozhodně se k nám vyplatí přijet i z nedalekých Pardubic či Hradce Králové.

Ultrazvukem působícím až do hloubky 1,5 cm pod kůži se naruší stěna tukových buněk. Následkem toho je pak obsah tukových buněk ve formě mastných kyselin a za pomocí lymfatického systému odbourán samotným tělem člověka. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné léčbě!

Kavitace ultrazvukem provádíme za dostupné ceny. Přesvědčte se v našem ceníku.

Výsledek je trvalý

Zmenšení obvodu ošetřované partie bývá zpravidla 1-14 cm. Při první návštěvě nejčastěji 2-4 cm. Váha se vám po prvním ošetření nijak nezmění. Tuk se bude dostávat z těla ven až v následujících hodinách/dnech lymfatickým systémem, který by měl být proto stimulován dostatečným pohybem kosterních svalů.

Jedno ošetření trvá 40 minut a výsledky se dostaví do několika málo hodin.

Nejedná se o dočasné odstranění tukových buněk, výsledek je trvalý. Nemůže dojít k jejímu opětovnému nabytí na objemu. Pokud se ovšem nebudete od rána do večera ládovat sladkým a tučným jídlem. Vyzkoušejte zaručenou a bezbolestnou metodu, která vám zajistí trvalé a efektivní zhubnutí problémových partií.

Objednejte se na kavitaci ultrazvukem!