Kavitace břicha

Žádné hladovky a nudné cvičení na břicho v podobě sklapovaček. Jedině revoluční kavitace 3. generace je efektivním řešením.

Patřítě k těm, kteří dodržují základní zásady zdravého životního stylu, stravujete se zdravě a pravidelně se pohybujete a přesto bojujete s problematickými partiemi a faldíky na břiše? Netrapte se dále s úmorným cvičením na břicho, při kterém vás při nesprávném provedení mnohdy bolí i v zádech. Využijte zaručenou a dlouhodobě efektivní kavitaci břicha, která je neinvazivní, bezbolestná, a využívá nejmodernější ultrazvukové kavitační technologie.

Proč využít kavitační zákrok břicha?

  • probíhá příjemně a bezbolestně
  • nevyžaduje žádný drastický zásah do těla
  • výsledný efekt na vaší postavě je patrný na první pohled

Kavitační zákrok břicha probíhá bezbolestně s využitím moderní technologie v podobě přístroje VACaVITE prestige. Tento přístroj využívá ultrazvuku, který je schopen zacílit se na jednotlivé požadované problematické partie a šetrně rozbít nežádoucí podkožní tuk,  který je vyplaven přirozeným způsobem skrz lymfatický systém. K ještě efektivnějšímu výsledku vám pomůže dodržet pár odborných doporučení v  oblasti výživy a pohybu. 

Jaká doporučení je dobré dodržet?

  • Před zákrokem omezit tučná, kalorická a ostrá jídla, omezit alkohol a kávu a zvýšit příjem tekutin
  • To platí i bezprostředně po kavitaci a k tomu se přidají další jako nepřejídat se, konzumovat přirozené zdroje potravin s antioxidačním účinkem a
  • Vyvinout rozumnou fyzickou aktivitu například cvičením pro podporu činnosti lymfatického systému a dopomoci tak vyloučení rozpuštěného tuku.

Zhubněte přebytečnou tukovou tkáň na bříšku rychle a bezbolestně.

Zbavte se faldíků na břiše pomocí bezbolestné kavitace ještě dnes!