Kavitace bez operace

Revoluční neinvazivní kavitace bez skalpelu je možné provádět díky nejmodernějším technologiím. V našem studiu používáme k odstranění nadbytečného tuku přístroj VACaVITE prestige. Koncentruje energii a nasměruje ji do specifické zóny pacienty. Tím rozbije podkožní tukové buňky, ovšem kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň ponechá nezměněnou.

Kouzlo kavitace bez operace spočívá právě v její neinvazivnosti. Nečeká vás žádné řezání skalpelem, ani hospitalizace nebo časově náročná rekonvalescence. A výsledky jsou okamžité!

Jak probíhá kavitace bez operace?

Základní princip spočívá v narušení buněčné stěny tukových buněk.Následkem toho je pak obsah tukových buněk ve formě mastných kyselin a za pomocí lymfatického systému odbourán samotným tělem člověka. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné léčbě! Jedna léčba trvá zhruba 40 minut.

Víte, že můžete očekávat zmenšení obvodu ošetřované partie až o 14 cm? A to už je rozdíl!

Jaký můžete čekat výsledek?

Po první návštěvě nejčastěji 2-4 cm. Ve výsledku může být zmenšení obvodu až 14 cm. Váha se vám ihned po ošetření nezmění. Rozpuštěný tuk se bude dostávat z těla ven až v následujících hodinách/dnech lymfatickým systémem, který by měl být proto stimulován dostatečným pohybem kosterních svalů.

Odstranění tukových buněk touto metodou je trvalé!

Kavitace 3. generace bez operace nabízí řešení pro lidi, kteří nejsou ochotni brát na sebe rizika spojená s chirurgickým odstraněním tukových buněk – klasické kavitace.

Objednejte se na kavitaci bez operace!