Kavitace 3. generace

Revoluční neinvazivní kavitace 3. generace využívá nejmodernější ultrazvukovou kavitační technologii, která umožňuje koncentrovanou energii nasměrovat do velmi specifické zóny pacienta, a tím rozbít podkožní tukové buňky, přičemž nechává kůži, vaskulární, nervovou a svalovou tkáň nezměněnou.

V čem spočívá kouzlo kavitace třetí generace?

Základní princip spočívá v narušení buněčné stěny tukových buněk (nejčastěji ultrazvukem působícím do hloubky cca 1,5 cm). Následkem toho je pak obsah tukových buněk ve formě mastných kyselin a za pomocí lymfatického systému odbourán samotným tělem člověka.

Víte, že můžete očekávat zmenšení obvodu ošetřované partie až o 14 cm? A to už je rozdíl!

Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné léčbě! Neinvazivní kavitace trvá zhruba 40 minut. Pro většinu žen je právě časová nenáročnost a okamžitý výsledek tím hlavním rozhodujícím kritériem. Pokud se i vám líbí vidina rychlého a trvalého hubnutí, využijte níže připojený formulář a objednejte se na kavitaci 3. generace ještě dnes.

Jaký můžete čekat výsledek?

Zmenšení obvodu ošetřované partie bývá zpravidla 1-14 cm. Při první návštěvě nejčastěji 2-4 cm. Na hmotnosti bezprostředně po ošetření nebude patrný žádný rozdíl, "rozpuštěný" tuk se bude dostávat z těla ven až v následujících hodinách/dnech lymfatickým systémem, který by měl být proto stimulován dostatečným pohybem kosterních svalů.

Pro dosažení nejlepších výsledků používáme moderní přístroj VACaVITE prestige.

Odstranění tukových buněk je trvalé, nikoliv pouze dočasné zmenšení, to znamená, že již nemůže dojít k jejímu opětovnému nabytí na objemu. Tato bezbolestná metoda nabízí řešení pro lidi, kteří nejsou ochotni brát na sebe rizika spojená s chirurgickým odstraněním tukových buněk – klasické kavitace.

Objednejte se na kavitaci 3. generace!