Kavitace

Kompletní kavitace znamená trvalé odstranění tukových buněk, nikoliv pouze dočasné zmenšení To znamená, že již nemůže dojít k jejímu opětovnému nabytí na objemu. Revoluční neinvazivní kavitace 3. generace využívá nejmodernější ultrazvukovou kavitační technologii. Jedná se o bezbolestnou metodu. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné léčbě.

Kavitace boků

Kavitace boků

Chcete se zbavit přebytečných tukových faldíků na bocích jednou pro vždy? Vyzkoušejte náš moderní neinvazivní kavitační zákrok a uvidíte sama.

Kavitace hýždí

Kavitace hýždí

Zbavte se přebytečných tukových polštářků v oblasti hýždí rychle a efektivně pomocí nejmodernější technologie, která zničí podkožní tukové buňky.

Kavitace stehen

Kavitace stehen

Zeštíhlit partie v oblasti stehen pro nás není žádný problém. Rychlá a efektivní kavitace stehen probíhá šetrným a bezbolestným způsobem.

Kavitace břicha

Kavitace břicha

Žádné hladovky a nudné cvičení na břicho v podobě sklapovaček. Jedině revoluční kavitace 3. generace je efektivním řešením.

Kavitace paží

Kavitace paží

Pevné a štíhlé paže i bez posilovny? Ano, je to možné s využitím naší neinvazivní a bezbolestné kavitace.

Kavitace kolen

Kavitace kolen

Dokonalé nohy nejsou dnes výhradou jen modelek a celebrit. Krásné nohy si můžete dovolit i vy rychle a bezbolestně pomocí kavitace 3. generace. 

Kavitace zad

Kavitace zad

Tukové faldíky na zádech už vás nebudou déle trápit, pokud využijete naši revoluční metodu kavitační zákrok, která je bezbolestná a efektivní.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž

Rozproudí Váš lymfatický systém, zpevní a vyhladí pokožku, detoxikuje organismus, úspěšně odstraní celulitidu, působí preventivně proti křečovým žilám, příjemně uvolňuje končetiny.

Lymfit

Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří pozvolna postupující tlak, který nahradí nefungující svalovou pumpu.