Hubnutí

1. 5. 2019

Zhubnout bez jojo efektu je vaším snem? Vyzkoušeli jsem nespočet diet, ale nedosáhli jste vytouženého výsledku? Vyřešte svůj problém za naši pomoci. Nabízíme 100% účinné hubnutí za pomoci neinvazivní kavitace. Zformujte svoji postavu do plavek a užijte si slunné dny. Svěřte se do rukou profesionálům a získejte své již ztracené sebevědomí.

S námi je hubnutí zábava

Zhubnout trvale bez kapky potu, je defacto nemožné. Tedy pokud nechcete podstoupit náročné plastické operace. My vám nabízíme hubnutí pomocí tzv. kavitace 3. generace. Tato kavitace využívá nejmodernějších technologií, je šetrná k vašemu organismu a nezanechává na vaskulární, nervové kůži a svalové tkáni žádnou změnu.

U nás zhubnete trvale již za 40 minut a za dostupné ceny. Přesvědčte se v našem ceníku.

Kouzlo neinvazivní kavitace spočívá v tom, že nevyžaduje žádný operativní zásah do těla. Při hubnutí využíváme tzv. ultrazvukovou kavitační technologii. Ultrazvuk působí až do hloubky 1,5 cm pod kůží. Ultrazvukové vlny naruší stěny tukových buněk, které jsou rozpuštěny na mastné kyseliny. Následně dochází pomocí lymfatického systému k vyloučení tuku z těla ven. Viditelnou redukci obvodu poznáte již po jedné léčbě!

Co můžu od hubnutí touto metodou očekávat?

  • Zmenšení obvodu o 1-14 cm při pravidelných návštěvách.
  • Po první proceduře se dostaví zmenšení o 2-4 cm.
  • Dosáhnete hladké pokožky a to bez zbytečné námahy.
  • Tento typ kavitace je vhodný pro jakoukoliv věkovou skupinu.
  • Doporučujeme podstoupit 4-6 ošetření.
  • Pro optimální efekt však 6-10 sezení.
  • Při zákroku není nutná hospitalizace či dlouhodobá rekonvalescence.

Pokud chcete opravdu trvale zhubnout, nebojte se obrátit na odborníky, kteří rozumí vašemu tělu, ale i vaší psychice. Zhubnout je nyní opravdu tak snadné.

Objednejte se na hubnutí pomocí neinvazivní kavitace!