Bezbolestná kavitace

Chcete trvale zhubnout bez drastických diet? Tak je právě bezbolestná kavitace, někdy nazývaná také kavitací 3. generace, ideálním řešením právě pro vás. Navíc jedna léčba trvá zhruba 40 minut a již po prvním ošetření se dostavují trvalé výsledky.

Výhody bezbolestné kavitace

  • Jedná se o tzv. kavitaci bez operace.
  • Celý zákrok je příjemná a nevyžaduje chirurgický zásah do těla.
  • Není nutná hospitalizace a náročná časová rekonvalescence.
  • Je možné zacílit se na konkrétní problematické partie jako jsou stehna, boky, hýždě a další.
  • Úbytek objemu bude viditelný již po prvním ošetření.
  • Zmenšení obvodu ošetřované partie bývá zpravidla 1-14 cm.

Objednejte se na bezbolestnou kavitaci. Bezprostředně po neinvazivní kavitaci je nutné vyvinout fyzickou aktivitu, která podporuje činnost lymfatického systému. 8 hodin po kavitaci nesmíte jíst ostrá jídla. Samozřejmostí je dodržování pitného režimu - až 3 litry tekutin denně.

Hubnete za pomoci ultrazvuku

K  zákroku využíváme nejmodernější technologii v podobě přístroje VACaVITE Prestige, který funguje na principu narušení stěn tukových buněk ultrazvukem. Ultrazvuk působí až do hloubky 1,5 cm pod kůži. Nežádoucí podkožní tuk je při kavitaci ultrazvukem vyplaven z těla přirozenou cestou skrz lymfatický systém.

Objednejte se na kavitační zákrok a vyhrajte boj s přebytečným podkožním tukem. Ještě jsme vás nepřesvědčili? Podívejte se na výhody a nevýhody neinvazivní kavitace, které vám rozhodování jistě usnadní. Salon Ty a Linie nabízí skvělé ceny od 800,- Kč za jedno ošetření, za kterými se vyplatí cestovat i z Pardubic či Hradce Králové. Objednejte se na bezbolestnou kavitaci ještě dnes.

Chcete se bezbolestně zbavit tukových faldíků? Kontaktujte nás!